Dezinfekcia ozónom

Bezpečný a dezinfikovaný interiér vozidiel

Urobte maximum pre vaše zdravie

Dezinfekcia ozónom

Bezpečný a dezinfikovaný interiér vozidiel

Urobte maximum pre vaše zdravie

STOP COVIDu-19 aj s AUTOSKLOM KOŠICE

Spojte opravu alebo výmenu autoskla s ozónovou dezinfekciou Vášho automobilu v akčnej ponuke za zvýhodnenú cenu 20 Eur vrátane DPH

Čistenie ozónom patrí k najsilnejším dezinfekčným a oxidačným metódam na usmrtenie bežne sa vyskytujúcich baktérií až stokrát rýchlejšie ako štandardne dostupné chemické prostredky. Spoľahlivo, rýchlo a efektívne zničí aj veľmi odolné druhy alebo formy patogénnych mikroorganizmov, ktoré iné dezinfekčné prostriedky nie sú schopné inaktivovať aj za prijateľných podmienok. Žiadny vírus (a to ani nový COVID-19) či baktérie však nedokážu/e odolávať ozónovému účinku. Pri dezinfekcii ozónom dochádza k prasknutiu bunkovej steny. Hladina ozónu 0.4 ppm sa ukázala dostatočná pre zabitie všetkých baktérií, vírusov, plesní a húb. Tým, že sa jedná o plyn, je dezinfekcia účinná aj v miestach, kam z ťažkosťami aplikujete ostatné dezinfekčné prostriedky. Dostane sa hlboko do všetkých zákutí interiéru a pórov materiálov.

Prečo použiť ozón v automobiloch?

Ozón čistí vzduch a eliminuje nepríjemné pachy. Dezodoračný a dezinfekčný účinok je daný jeho silnou oxidačnou kapacitou, ktorá v plynnom skupenstve ponúka radu výhod:

  • Celkom eliminuje zápach z priestoru a povrchov
    (koberce, čalúnenia, poťahy, ventilačné a klimatizačné systémy)

  • Účinný proti zápachu z tabaku

  • Účinný proti pachu potravín a zvierat

  • Rýchlo zabíja mikroorganizmy (vírusy, baktérie, spóry, plesne, parazity a pod.)

  • Nepoužíva žiadne látky nebezpečné pre životné prostredie a nezanecháva žiadne zvyšky (rozkladá sa na O2)

Po vykonaní dezinfekcie je nutné priestor automobilu úplne vyvetrať. Tento proces je u nás automaticky v rámci dezinfekcie realizovaný.

Napište nám

Obhliadky skiel

Poskytujeme obhliadky
a odborné poradenstvo
pre poisťovne

NONSTOP
0 DNÍ

Napište nám

Odber noviniek