Autobusové sklá

Záruka originality

Pre všetky typy autobusov. Obhliadky pre poištovne

Autobusové sklá

Záruka originality

Pre všetky typy autobusov. Obhliadky pre poištovne

Vitajte v AUTOSKLO KOŠICE

Veľkoobchodný predaj a montáž autobusových skiel na všetky typy autobusov. Vyrobené a certifikované v súlade s OEM normami. Ponúkame dlhoročné skúsenosti a vyškolený personál.

Každú požiadavku realizujeme vypracovaním cenovej ponuky na mieru (od prvotných konzultácii, cez odborné poradenstvo, až po profesionálnu montáž. V ponuke nájdete autobusové sklá od svetových výrobcov.

MONTÁŽ AUTOBUSOVÉHO SKLA

  • vysoko profesionálny servis pre všetky druhy rozbitých autobusových skiel
  • vybavenosť zariadeniami, ktoré umožňujú presné a kvalitné osadenie skla
  • istota bezpečného a rýchlo osadené autobusového skla 

PROFESIONÁLNA MONTÁŽ U VÁS – prostredníctvom nášho mobilného montážneho servisu Vám zabezpečíme opravu, prípadne výmenu skla prakticky kdekoľvek a to v rovnakej kvalite montáže ako v našich priestoroch.

DOPRAVA NA ÚZEMÍ SLOVENSKA, ČESKEJ REPUBLIKY A RAKÚSKA

Zabezpečujeme dopravu po celom území Slovenska, Českej republiky a Rakúska. So zakúpeným autobusovým sklom u nás už nemusíte mať žiadne starosti s jeho dopravou alebo poškodením počas prevozu. Naša zodpovednosť začína naložením skla až do momentu vyloženia vo Vašich priestoroch.

OBHLIADKY PRE POISŤOVNE

Vybavíme komplexnú agendu s poisťovňou za Vás, zabezpečenímé obhliadky poškodeného autobusového skla /platí pre vybrané poisťovne/. Postaráme sa o celkovú demontáž poškodeného skla a profesionálnu montáž autobusového skla.

Napište nám

Obhliadky skiel

Poskytujeme obhliadky
a odborné poradenstvo
pre poisťovne

NONSTOP
0 DNÍ

Napište nám

Odber noviniek